luxusní rekreační domy, luxusní rekreační apartmány, vily u moře,
ubytování v soukromí s 5ti hvězdičkovým standardem, Itálie, Francie, Chorvatsko, Španělsko...

Luxusní rekreační domy a apartmány k pronájmu

LUXUSNIREKREACNIDOMY.cz
800 400 484
i Rezervace: 800 400 484 | 7 dní v týdnu od 9:00 do 20:00 hod
Rychlé hledání Hledat detailně Hledat na mapě
Vyhledejte a rezervujte si ubytování nejvyšší kvality on-line:
Kvalita ubytování:
REKREAČNÍ DOMY U MOŘE
v Chorvatsku, Španělsku, Francii, Kypru...
Vyhledejte a rezervujte ubytování nejvyšší kvality v rekreačním domě či rekreačním apartmánu on-line:
Počet pokojů (min-max)
Počet ložnic (min-max)
Kvalita ubytování:
REKREAČNÍ DOMY U MOŘE
v Chorvatsku, Itálii, Španělsku, Kypru...

Luxusní rekreační domy - rezervace on–line

Chorvatsko, cílová destinace minimálně poloviny zájezdů našich turistů při odjezdu na letní dovolenou nabízí krásné pláže, příjemný větřík a sluneční svit, který nám letošního roku tolik chyběl po zimní období.
Aby se vám lépe užívalo těchto radovánek, nabízíme zájemcům o nevšední dovolenou luxusní rekreační apartmány a luxusní rekreační domy v Chorvatsku. Všechna známá Chorvatská letoviska jsou vždy připravena poskytnout turistům ty nejlepší podmínky pro jejich dovolenou na Istrijském poloostrově.


K ubytování, které poskytují luxusní rekreační apartmány, patří i příjemný pobyt u vody, písečné pláže se střídají s oblázkovými, a díky pobřeží, které je složené z malých zátok, je koupání v naprostém soukromí a klidu. Pláže nejsou v žádném případě přeplněné, což vám zaručí klidné koupání a relaxaci, kterou jistě potřebujete v plné míře.

Luxusní rekreační domy u moře v Chorvatsku

Luxusní rekreační domy u moře, ve kterých budete ubytováni a které můžete najít například v destinaci Poreč, vám umožní prohlédnout si i ty nejskrytější zákoutí této velmi oblíbené destinace. Nejlépe vybaveným zákoutím v Poreči je Zelená laguna, poskytuje nejvíce možností pro aktivní dovolenou, za ní potom následuje další laguna, Plavá. Můžete se zde věnovat jachtingu, windsurfingu a vodnímu lyžování. Nebo také zkusit po zaškolení sportovní potápění.

 

Luxusní rekreační vila v oblasti Poreč – Barat je charakteristická klidným okolím, stoprocentní vybaveností pro klidný pobyt na istrijských plážích a možností navštívit velmi zajímavý úkaz, kterým jsou krápníkové jeskyně Baredine, vzdálené od Poreče cca 11 km, stejně daleko máte i do Višnjaně, nebo se můžete vypravit do Portus Cervera, nyní Červar-Porat. V římských dobách tu býval významný přístav pro tuto oblast, ještě dnes jsou zde zachovány pozůstatky přístavu a několik hospodářsky staveb u římské vily.

 

Bohatou nabídku představuje i kulturní vyžití v této rekreační oblasti. V Zelené laguně se na pláži nachází jeden z nejznámějších zábavních nočních podniků Byblos, který má i své internetové stránky.
Pokud využijete k cestě na letní dovolenou v Chorvatsku své osobní auto, máte samozřejmě možnost zaparkovat ho na oploceném pozemku vedle, který je součástí luxusního apartmánu.
Naši pracovníci jsou vám k dispozici na uvedených kontaktech, aby s vámi probrali vaše požadavky na dovolenou ve vámi zvolené lokalitě, a pomohou vám při její úspěšné realizaci.

 

Budeme velmi potěšeni, pokud se vaše dovolená v Chorvatsku stane i díky ubytování, které poskytují luxusní rekreační domy či apartmány uvedené v naší nabídce, nezapomenutelným zážitkem.

Moje vybrané domy

Skrýt schránku s výběrem domů... X
Zaregistrujete/přihlaste se pro ukládání výběru pro pozdější použití...

Otázky a rezervace

VOLEJTE ZDARMA
800 400 484
Volejte zdarma - 800400484

Přihlášení uživatele

jméno:
heslo:
registrovat
zapomněli jste heslo přihlásit >

Akce & Novinky

Luxusní rekreační domy

Luxusní rekreační domy
The Lodge
Max. osob: 10
Švýcarsko*
MARIA
Max. osob: 6
Kypr*
Houstrup Strand
Max. osob: 10
Dánsko*
Hejlsminde Strand
Max. osob: 8
Dánsko*
Hou
Max. osob: 5
Dánsko*

Nabídka

Spolupracujeme

IBC Parkety
PragoTour
 
Copyright 2009-2019 © CASA VACANZE s.r.o., Všechna práva vyhrazena
Skipas.cz